Friday ,19 April 2024
Последни:
Home > ФК Вардар > У-17 > (Фотогалерија) Вардаровите пионери подобри од кадетите на ФК Скопје
(Фотогалерија) Вардаровите пионери подобри од кадетите на ФК Скопје

(Фотогалерија) Вардаровите пионери подобри од кадетите на ФК Скопје

Пионерите на ФК Вардар ја остварија првата победа во подготвителниот период, избраниците на Марјан Герасимовски беа подобри од кадетската екипа на Скопје со резултат 5:0.

Погледнете ја фотогалеријата од натпреварот кој се одигра на Локомотива.

304938671_125358733584555_9113364417615885460_n 304974854_125359026917859_4800021329343324398_n 304979655_125358723584556_6263580368454685604_n 304991352_125358900251205_7667612348337930958_n 305018134_125358583584570_1496568941004579568_n 305069596_125359100251185_4273990032476517424_n 305109794_125358570251238_9183234456028031373_n 305128008_125359060251189_8880799056800487526_n 305193817_125358770251218_5956090233957954931_n 305193897_125358986917863_6081550274474629005_n 305206065_125358853584543_7392249108465163055_n 305234589_125359130251182_308508062082392487_n 305394531_125359216917840_1707201160290751711_n 305433073_125359243584504_8005609765549968741_n 305464106_125359173584511_6800397357889689915_n 305480256_125359343584494_1690277655379088420_n 305768351_125358886917873_3857946609464778805_n