Wednesday ,17 July 2024
Последни:
Home > ФК Вардар > Петлиња > (Фотогалерија) Вардаровата генерација 2011 подобра од екипата на Бутел
(Фотогалерија) Вардаровата генерација 2011 подобра од екипата на Бутел

(Фотогалерија) Вардаровата генерација 2011 подобра од екипата на Бутел

Генерацијата 2011 на ФК Вардар одигра нов подготвителен натпревар. Во текот на вчерашниот ден, избраниците на Боби Андоновски на теренот на Академијата ја пречекаа екипата на Бутел. Одличен дуел одиграа нашите млади надежи кои го добија во своја корист. Видовме посветена игра од нашите момчиња кои покажаа голема желба за надигрување.

Погледнете ја фотогалеријата од овој контролен дуел за генерација 2011.

186441272_3953276281385855_3965274110301398020_n 186447278_3953275154719301_4905884496047294633_n 186450536_3953276404719176_7902737442352446287_n 186452122_3953275068052643_5690084090337187390_n 186456073_3953277651385718_5966117093604114012_n 186466595_3953276194719197_4428861372987613679_n 186466691_3953275744719242_8562077979417616978_n 186470719_3953276048052545_1031979004322065804_n 186482575_3953275161385967_5490327923461872652_n 186498529_3953275418052608_6210230254650397805_n 186506374_3953277614719055_1639600772309499304_n 186507992_3953275678052582_3298512242461482860_n 186510259_3953276731385810_2223200966340689590_n 186513802_3953276798052470_9129109759271238163_n 186517093_3953277554719061_3576633884412138083_n 186528851_3953276981385785_8076719104714059748_n 186529067_3953275801385903_5015723353234938719_n 186530809_3953275531385930_177085169495865059_n 186530833_3953276604719156_1426802813981352082_n 186534125_3953275458052604_3766204308543183031_n 186553406_3953275081385975_941768550614887387_n 186553567_3953276871385796_7422231951389625312_n 187273326_3953276064719210_2102967848245496237_n