Friday ,14 June 2024
Последни:
Home > ФК Вардар > У-17 > (Фотогалерија) Победнички крај на сезоната за пионерите на ФК Вардар
(Фотогалерија) Победнички крај на сезоната за пионерите на ФК Вардар

(Фотогалерија) Победнички крај на сезоната за пионерите на ФК Вардар

Со победа е завршена сезоната за пионерите на ФК Вардар. Во рамките на последното 27 коло, пионерите на домашен терен ја совладаа екипата на Македонија Ѓ.П, со резултат 2:1 (0:1). Стрелци на головите беа Ибиши и Игнатов.

Погледнете ја фотогалеријата од овој натпревар.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 33745597_1699145336798972_3035639183520563200_n 33962105_1699145223465650_7098248899130818560_n 33984494_1699145510132288_37429106681315328_n 34090623_1699145253465647_783392822085550080_n