Tuesday ,21 May 2024
Последни:
Home > ФК Вардар > Петлиња > (Фотогалерија) Пораз за Вардар (2009) во градското дерби со Работнички
(Фотогалерија) Пораз за Вардар (2009) во градското дерби со Работнички

(Фотогалерија) Пораз за Вардар (2009) во градското дерби со Работнички

Во градското дерби на Детската Лига, се сретнаа екипите на Вардар и Работнички кај генерација 2009. Како поуспешен се покажа ривалот кој славеше триумф со резултат 0:3.

Погледнете фотографии од овој натпревар во Детската Лига.

277566344_4962803447099795_7753629982161296480_n 277674420_4962802810433192_6070088564435495546_n 277678222_4962802473766559_4469256702295754833_n 277733086_4962802360433237_8053594534675339314_n 277734203_4962803623766444_8987075814082262236_n 277735913_4962803180433155_654391920266778778_n 277746133_4962803670433106_311181100864888419_n 277752292_4962802497099890_7751650353573564760_n 277757516_4962802057099934_6901031552722303739_n 277770207_4962802357099904_1120070620590241210_n 277784200_4962802407099899_2738650554420310972_n 277784847_4962803063766500_3237304013327011576_n 277789046_4962802950433178_1872898790451523704_n 277790988_4962802797099860_1726138888962680146_n