Sunday ,29 March 2020
Последни:
Home > ФК Вардар > Петлиња > (Фотогалерија) Успешен старт на пролетниот дел во детската лига за вардаровата генер.2008
(Фотогалерија) Успешен старт на пролетниот дел во детската лига за вардаровата генер.2008

(Фотогалерија) Успешен старт на пролетниот дел во детската лига за вардаровата генер.2008

Генерацијата 2008 на ФК Вардар под водство на Петар Георгиевски имаше триумфален старт на пролетниот дел во детската лига. Нашите млади надежи за противник ја имаа екипата на Сарај, која ја победија убедливо со резултат 5:0.

Погледнете фотографии од овој меч.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16