Wednesday ,24 July 2024
Последни:
Home > ФК Вардар > Петлиња > (ФОТО) Вардар (2) генер. 2007 убедлив во дуелот со Карев
(ФОТО) Вардар (2) генер. 2007 убедлив во дуелот со Карев

(ФОТО) Вардар (2) генер. 2007 убедлив во дуелот со Карев

Во текот на вчерашниот ден, генерацијата 2007 на ФК Вардар одигра два нови натпревари во детската лига, истите ги доби во своја корист. Вардар (2) беше подобар во дуелот со Карев (8:1). Погледнете фотографии токму од овој меч.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10