Monday ,27 January 2020
Последни:
Home > ФК Вардар > Петлиња > (Фотогалерија) 1/4 финале: Вардар – Форца кај генер. 2010
(Фотогалерија) 1/4 финале: Вардар – Форца кај генер. 2010

(Фотогалерија) 1/4 финале: Вардар – Форца кај генер. 2010

Генерацијата 2010 на ФК Вардар беше дел од младинскиот меѓународен турнир „Кул Куп“. Нашите млади надежи беа елиминирани во 1/4 финалето од екипата на Форца, која беше подобра од нас со резултат 4:2.

Погледнете ја фотогалеријата од овој 1/4 финален натпревар на „Кул Куп“.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28