Sunday ,14 April 2024
Последни:
Home > ФК Вардар > Петлиња > (ФОТО) ФК Вардар – ФК Грозданоски, генерација 2009
(ФОТО) ФК Вардар – ФК Грозданоски, генерација 2009

(ФОТО) ФК Вардар – ФК Грозданоски, генерација 2009

Во рамките на Детската Лига, генерацијата 2009 на ФК Вардар одигра натпревар против екипата на Грозданоски. Падна само еден гол на овој натпревар, истиот заврши во нашата мрежа, за минимална победа на противникот со резултат 0:1.

Погледнете фотографии од овој натпревар во Детската Лига.

278499869_4999148156798657_2280715377021410800_n 278500081_4999148063465333_5397397047296913653_n 278502748_4999145010132305_2172207729792605135_n 278533826_4999145270132279_3631827109563683773_n 278534326_4999148173465322_5390023747883423430_n 278545937_4999147383465401_6337493465312552689_n 278571114_4999144976798975_7235407291558336457_n 278604811_4999146626798810_2350987621690533297_n 278628841_4999142460132560_513574579446259_n 278637028_4999147213465418_5586951435649555382_n 278645822_4999145913465548_6240787039464123749_n 278649806_4999142463465893_3971880656060295788_n