Thursday ,13 August 2020
Последни:
Home > ФК Вардар > Петлиња > (Фотогалерија) ФК Вардар генер. 2010 го победи Спорт Ефе и освои 3. место на „Гази Баба Куп“
(Фотогалерија) ФК Вардар генер. 2010 го победи Спорт Ефе и освои 3. место на „Гази Баба Куп“

(Фотогалерија) ФК Вардар генер. 2010 го победи Спорт Ефе и освои 3. место на „Гази Баба Куп“

Трето место за генерацијата 2010 на турнирот „Гази Баба Куп 2019“. Во малото финале, избраниците на Влатко Колев ја победија екипата на Спорт Ефе (3:0) и на тој начин го освоија бронзениот медал.

Погледнете фотографии од мечот за третото место.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17