Tuesday ,21 May 2024
Последни:
Home > ФК Вардар > У-17 > (Фотогалерија) ФК Вардар – ФК Работнички ( пионери)
(Фотогалерија) ФК Вардар – ФК Работнички ( пионери)

(Фотогалерија) ФК Вардар – ФК Работнички ( пионери)

Пионерите на ФК Вардар го претрпеа првиот пораз сезонава. Во рамките на 4.коло во Супер Лигата, вардаровите надежи го загубија градското дерби од екипата на Работнички (0:3). Извештај од натпреварот е достапен на линкот, ТУКА.

Погледнете фотографии од натпреварот кој се одигра на Локомотива.

1

310231516_134435719343523_6267215491269132467_n 310240921_134435346010227_5398480744116408805_n 310259020_134435106010251_6671928596219945738_n 310310708_134435116010250_636594611832349405_n 310475085_134435869343508_1854634055796076184_n 310476031_134436112676817_6823919005799431129_n 310522637_134435986010163_1483570635413519800_n 310612416_134435902676838_4833520790674359303_n 310641462_134436039343491_7908959368195313381_n 310652150_134435649343530_8795997440419433181_n 310674706_134436152676813_2585414797846045492_n 310706168_134436189343476_7824789254370357335_n 310738431_134435219343573_6096984435749424328_n

311311929_134435182676910_1932584544010137456_n 311025661_134435146010247_548364506634034894_n 311057964_134435646010197_9088304303571290526_n311332965_134436072676821_851541392844921457_n