Monday ,08 March 2021
Последни:
Home > ФК Вардар > У-17 > (Фотогалерија) Пионерите на ФК Вардар под водство на Коцевски се подготвуваат за пролетниот дел
(Фотогалерија) Пионерите на ФК Вардар под водство на Коцевски се подготвуваат за пролетниот дел

(Фотогалерија) Пионерите на ФК Вардар под водство на Коцевски се подготвуваат за пролетниот дел

Со тренинзи на Академијата, стартуваа пионерите на фудбалскиот клуб Вардар. Под водство на новиот тренер, Милан Коцевски, нашите млади надежи се подготвуваат за пролетниот дел од сезоната.

Новиот тренер на располагање ги има сите играчи од оваа генерација, која ќе се обиде во пролетниот дел да ја надомести негативата од шест бодови зад екипата на Академија Пандев, како и да го одбрани трофејот во Купот. Нашиот медиум беше присутен на денешниот тренер од кој ви носи фотографии.

82788208_489652271742346_7271240724295712768_o 82815872_489652421742331_5752112694371024896_o 82838336_489655701742003_6741445547577573376_o 82854992_489652261742347_8915409047641915392_o 82877051_489652538408986_1685884765166632960_o 82904366_489652285075678_5362822815781224448_o 82911307_489653651742208_2737499497478225920_o 82928198_489652721742301_8191368808116518912_o 82938946_489653348408905_5430858263140761600_o 82989385_489653665075540_4151826326765961216_o 83014414_489655801741993_6477934585115049984_o 83119927_489651951742378_41604957354328064_o 83158442_489655168408723_238179305480257536_o 83163441_489652818408958_4885930714047971328_o 83205338_489652655075641_1362959376909860864_o 83206331_489652511742322_2759864036433592320_o 83233809_489654568408783_6183687758645559296_o 83269827_489652561742317_5887577066693459968_o 83367442_489652188409021_6301637168435560448_o 83389536_489652378409002_4548148866410610688_o 83494115_489653675075539_1920550387966803968_o 83581538_489652391742334_3697328223168757760_o 83772845_489652678408972_7644296498384994304_o 83886623_489652755075631_3402787698245632000_o 83927618_489655708408669_8681208668584148992_o 83954352_489652121742361_5721681618423250944_o 84093168_489651975075709_8718176646101729280_o 84282502_489651985075708_1026011392878051328_o 84474123_489655715075335_3127679933241884672_o 84808217_489652071742366_3731116249850052608_o