Wednesday ,17 July 2024
Последни:
Home > ФК Вардар > Петлиња > (ФОТО) Вардар го победи Работнички, на контролен натпревар кај генерација 2008
(ФОТО) Вардар го победи Работнички, на контролен натпревар кај генерација 2008

(ФОТО) Вардар го победи Работнички, на контролен натпревар кај генерација 2008

На теренот на Академијата, генерацијата 2008 на ФК Вардар ја победи екипата на Работнички, на пријателски натпревар. Одличен дуел одиграа нашите момци, едноставно доминираа на теренот и на крајот заслужено победија. Честитки до целиот тим на Вардар за играта и за победата.

Нашиот медиум ви носи фотогалерија од овој градски дуел кај генерацијата 2008.

176794063_3906241489422668_8585329695524815449_n 178536792_3906241076089376_1922348525001932748_n 178720299_3906240476089436_5669331664302525229_n 178771661_3906240526089431_6666937913124125654_n 178827816_3906242549422562_3421102804221362996_n 179162761_3906242309422586_4909022521742527327_n 179226581_3906230952757055_8917317944423829021_n 179304838_3906240122756138_5260373018466582168_n 179328703_3906232512756899_9029276428659328990_n 179351946_3906230802757070_5728685508474243165_n 179436224_3906233516090132_7162946000746785550_n 179521689_3906241259422691_6690353940870276826_n 179826020_3906230082757142_4383346155987060428_n 180013346_3906242616089222_889035906911542325_n 180089926_3906233709423446_6741279580064046867_n 180197529_3906232809423536_4804202503114287658_n 180626883_3906232466090237_563404100447608202_n