Sunday ,14 April 2024
Последни:
Home > ФК Вардар > Петлиња > (Фотогалерија) ФК Вардар генер.2011 имаше контролен дуел со екипата на Лепенец
(Фотогалерија) ФК Вардар генер.2011 имаше контролен дуел со екипата на Лепенец

(Фотогалерија) ФК Вардар генер.2011 имаше контролен дуел со екипата на Лепенец

Вчера на теренот на Академијата, гостин на ФК Вардар беше екипата на Лепенец. Со овој противник одигравме пријателски дуел кај генерацијата 2011. Видовме натпревар со многу голови, на крајот како победник излезе тимот на Лепенец. Честитки до двата тима за прикажаната игра.

Погледнете ја фотогалеријата од овој пријателски натпревар.

179275541_3906231629423654_8657382656460667785_n 179290104_3906231876090296_3820029836498994452_n 179304827_3906230012757149_3781914894199760161_n 179367818_3906231182757032_6110584605752887419_n 179373183_3906214826092001_5218956384196907231_n 179388188_3906214902758660_8859233053419358709_n 179413531_3906233142756836_8248245495371314883_n 179413545_3906218279424989_3602322191585279551_n 179440297_3906230102757140_6368753195542614949_n 179479070_3906214816092002_7523516573318304386_n 179491640_3906230742757076_3356179221761008238_n 179508343_3906217129425104_1467514065815160867_n 179525505_3906232162756934_9131098611116448628_n 179778834_3906216382758512_8400374649017290579_n 179788419_3906218626091621_1198804610552723675_n 179815906_3906216879425129_5891599084517626941_n 179854828_3906216459425171_4869275542504739223_n 179880444_3906217776091706_3698501220809755944_n 179938356_3906218489424968_3349524730367181292_n 179942604_3906232209423596_3729342957310773482_n 179996484_3906218686091615_6461580426694725515_n 180052781_3906217599425057_8435027892809776128_n 180055930_3906215632758587_2403664416708197624_n 180240681_3906217352758415_1527937246196886235_n 180247219_3906230709423746_7884494618819363297_n 180421835_3906217236091760_3652072743524450680_n 180639952_3906231696090314_4729810323529268883_n 180937110_3906218522758298_354474689601482146_n 180993572_3906217959425021_8654195967839843838_n