Wednesday ,06 July 2022
Последни:
Home > ФК Вардар > Прв тим > (ФОТО) Грозданоски доби романтично изненадување од анонимна девојка

(ФОТО) Грозданоски доби романтично изненадување од анонимна девојка

 

ss

Големата популарност на членот на Црвено-Црните Грозданоски помеѓу девојките некогаш носи и интересни и по малку луди искуства . Утрово на автомобилот на нашата популарна 87ца  било изработено  прекрасно изненадување од некоја анонимна девојка . Како што објави неговата авторизирана фб страница од огромниот број на креативни пораки испишани врз хартиите во различни бои познатиот фудбалер ќе задоцнел на утринскиот тренинг . Се надеваме доколку тоа се случило од тимот ќе имаат разбирање за деликатната состојба бидејќи славата некогаш носи и ваков тип на попречувања .