Monday ,10 December 2018
Последни:
Home > ФК Вардар > Петлиња > (Фотогалерија) Вардарци забележаа две нови победи
(Фотогалерија) Вардарци забележаа две нови победи

(Фотогалерија) Вардарци забележаа две нови победи

Момците на Ане Андовски, ФК Вардар генерација родени 2005 година одиграа два дуели од Детската лига. На двата дуели кои се играа на терените во Ново Лисиче избраниците на Андовски дојдоа до две нови победи против своите ривали.

Фотографии од овие дуели:

23515749_10210740618213762_1307796451_n 23515754_10210740618613772_1171322047_n 23515820_10210740623813902_1070041381_n 23515851_10210740621973856_438164188_n 23548054_10210740625733950_8660321_n 23548288_10210740622133860_947605346_n 23548351_10210740625813952_603281457_n 23548423_10210740624653923_502973058_n 23548467_10210740619293789_1341691053_n 23548474_10210740619733800_466524418_n 23549445_10210740618693774_1928621870_n 23549480_10210740625773951_946558489_n 23549506_10210740625093934_1944929490_n 23549623_10210740621373841_2018019695_n 23574023_10210740626173961_201182854_n 23574381_10210740622253863_829367457_n 23574444_10210740619773801_822690171_n 23584708_10210740617813752_1699858157_n 23619111_10210740622373866_1628814846_n v