Monday ,10 December 2018
Последни:
Home > ФК Вардар > Петлиња > (Фотогалерија) Од вардаровата генерација 2006
(Фотогалерија) Од вардаровата генерација 2006

(Фотогалерија) Од вардаровата генерација 2006

Победа и реми оствари генерација родени 2006 година на натпреварите во детската лига. Момците предводени од Сашо Јанев вчера одиграа дуели на терените на Фудбалската Федерација на Македонија. ФК Вардар (1) се сретна со Работнички, а пак Вардар (2) со Фљамуртари.

Фотографии од овие дуели:
23515629_10210740503970906_1174924592_n 23515705_10210740504010907_1547483876_n 23515811_10210740504130910_759529320_n 23548162_10210740504250913_1159034231_n 23548492_10210740504170911_2072544619_n 23549604_10210740503930905_1554631836_n 23549736_10210740504530920_1369804039_n 23549813_10210740503850903_635156858_n 23574253_10210740504610922_957928963_n 23574385_10210740504570921_903599455_n 23584448_10210740504050908_930110448_n vardarfans-detska-liga-gogov