Monday ,10 December 2018
Последни:
Home > ФК Вардар > У-18 > (Фотогалерија) Кадетите и младинците одиграа без победник, на дерби мечевите против Работнички
(Фотогалерија) Кадетите и младинците одиграа без победник, на дерби мечевите против Работнички

(Фотогалерија) Кадетите и младинците одиграа без победник, на дерби мечевите против Работнички

Кадетите и младинците на ФК Вардар одиграа со нерешен резултат, на дерби натпреварите против екипата на Работнички. Кадетите одиграа без голови (0:0), додека младинците ремизираа (1:1), откако на полувреме противникот имаше предност од 0:1.

Погледнете ја фотогалеријата од кадетското и младинското фудбалско дерби, на кои немаше победник.

23561746_1510021905711317_2828044037553025137_n 23621166_1510022762377898_499448569973776357_n 23621178_1510023992377775_6566834541744567932_n 23621322_1510019122378262_2565968950559423442_n 23621442_1510021895711318_1413450402952342230_n 23621585_1510022422377932_434414041780070574_n 23621603_1510023339044507_3578053034627445544_n 23621645_1510020139044827_3631405143680864150_n 23621963_1510025872377587_567717950042608788_n 23621971_1510023365711171_8690568298431179858_n 23622115_1510025345710973_6926883075457873278_n 23622214_1510020155711492_6253503151395523524_n 23622269_1510024972377677_462268174911972027_n 23622354_1510020162378158_3701715604798905025_n 23622379_1510024019044439_4848748887971803125_n 23622501_1510025875710920_7254469459378526107_n 23658404_1510019039044937_7782074101554076019_n 23658509_1510023369044504_5170360617976277222_n 23658626_1510024875711020_7377234790682903695_n 23658666_1510018559044985_5369566463025364458_n 23658864_1510018682378306_3588331486637501511_n 23658895_1510018482378326_6867762701607900565_n 23659229_1510024022377772_4121212225533052167_n 23722588_1510025835710924_1354394325669767424_n 23754927_1510024935711014_2271600501379356597_n 23754987_1510021852377989_2549552346717206752_n 23755020_1510022655711242_2767925150256002174_n 23755145_1510019192378255_4625382991798832859_n 23755615_1510025365710971_6670285714645760082_n