Tuesday ,25 June 2024
Последни:
Home > ФК Вардар > Петлиња > (Фотогалерија) Во “Вардар Јуниор“ лигата една победа и нерешено за ФК Вардар генер.2005

(Фотогалерија) Во “Вардар Јуниор“ лигата една победа и нерешено за ФК Вардар генер.2005

1 2 3

Денес на теренот во населбата Јане Сандански започна пролетниот дел од фудбалската Јуниор лига. Свој настап имаше фудбалскиот клуб на Вардар генерација родени 2005 година, кои забележаа една победа и нерешен резултат. Победивме со  Борец 4-0, а реми одигрваме со Спорт Ефе.

4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 44