Monday ,04 March 2024
Последни:
Home > ФК Вардар > Прв тим > (ФОТО) Момците на прошетка низ улиците на Малме, Грозданоски пристигна да им даде поддршка на екс колегите
(ФОТО) Момците на прошетка низ улиците на Малме, Грозданоски пристигна да им даде поддршка на екс колегите

(ФОТО) Момците на прошетка низ улиците на Малме, Грозданоски пристигна да им даде поддршка на екс колегите

Фудбалерите на нашиот Вардар денеска   претпладнето  го минаа на релаксациска прошетка по улиците на Малме. Оваа прошетка е за да се подобри тимскиот дух пред вечерашниот дуел од 19-00 часот со шведскиот шампион, Малме  на “Сведбанк“ арената“.

l l1 l2 l3 l4 l5 l6

 

Доскорашниот фудбалер на Вардар Влатко Грозданоски дојде во Малме, ги посети нашите играчи и им даде поддршка пред вечерашниот натпревар. Тој ќе биде на трибините на "Сведбанк" стадионот. Поддршката е секогаш добродојдена.

Доскорашниот фудбалер на Вардар Влатко Грозданоски дојде во Малме, ги посети нашите играчи и им даде поддршка пред вечерашниот натпревар. Тој ќе биде на трибините на “Сведбанк” стадионот. Поддршката е секогаш добродојдена.