Thursday ,09 February 2023
Последни:
Home > ФК Вардар > У-18 > (Фотогалерија) Кадетите на ФК Вардар со пресврт до победа над Охрид
(Фотогалерија) Кадетите на ФК Вардар со пресврт до победа над Охрид

(Фотогалерија) Кадетите на ФК Вардар со пресврт до победа над Охрид

 Викендов на „Локомотива“, кадетите на ФК Вардар беа домаќини на ГФК Охрид Лихнидос во дуел од Супер лигата. Црвено-црните момци успеаа да направат пресврт и да победат на оваа средба  со резултат 3-1 (2-1) на овој дуел.
0 1 2 3 4 310625802_135731372547291_5409706459868263349_n 310652021_135731069213988_2806727057027946367_n 310657568_135731115880650_5998554676819257680_n 310691218_135730912547337_5916633716315158584_n 310754820_135730795880682_6101121268850742984_n 310852011_135731179213977_906362795905493243_n 310992372_135730719214023_4241399653151523910_n 311039268_135731465880615_1170668694323562339_n 311056733_135730949214000_4740323832221213654_n 311198207_135731312547297_8788867206019982505_n