Wednesday ,06 July 2022
Последни:
Home > Комити > (ВИДЕО) КОМИТИ на дербито со ФК Пелистер
(ВИДЕО) КОМИТИ на  дербито  со ФК Пелистер

(ВИДЕО) КОМИТИ на дербито со ФК Пелистер

Видео од прекрасниот перформанс на навивачката група на ФК Вардар најверните навивачи на Цревено-Црните број еден групата во Македонија – Комити . Комити како и на секое дерби на ниво кое сме навикнале да ги гледаме со пароли, прекрасна кореографија , пиро шоу , хартиени ленти фрлени по погодокот на ФК Вардар . Погледнете :