Sunday ,29 May 2022
Последни:
Home > ФК Вардар > Прв тим > (Видео линк) Од дуелот на Вардар-Работнички
(Видео линк) Од дуелот на Вардар-Работнички

(Видео линк) Од дуелот на Вардар-Работнички

Попладнево на програмата е градското дерби со Работнички во Маџари.

Видео линк за овој дуел кој започнува од 16.30 часот ТУКА.

*Линкот е превземен од ФФМ.