Thursday ,09 February 2023
Последни:
Home > ФК Вардар > Прв тим > Среќен роденден Мишковски

Среќен роденден Мишковски

777777777777777777777777

Денес свој родненден слави  искусниот дефанзивец  на ФК Вардар, Ненад Мишковски кој полни 36 години. Му посакуваме многу здравје, среќа, многу успешни настапи, победи, голови и титули во „црвено-црните“ бои.

Среќен роденден Ненад