Wednesday ,24 July 2024
Последни:
Home > ЖРК Вардар > Најново издание на емисијата Вардар ТВ (ВИДЕО)
Најново издание на емисијата Вардар ТВ (ВИДЕО)

Најново издание на емисијата Вардар ТВ (ВИДЕО)

Во најновото издание на емисијата Вардар ТВ, можете да го погледнете извештајот од реванш натпреварот на Фк Вардар во лигата на шампионите, против екипата на Апоел. Потоа најинтересните моменти од сите емисии за изминатата сезона, тука се тимовите на Рк и Жрк Вардар со освојување на двојната домашна круна. Потсетување од гостувањето на капитенот на ракометниот клуб, Филип Лазаров и тренерот на женскиот клуб Индира Кастратовиќ.

Погледнете ги сите актуелности, во најновото издание на Вардар ТВ.