Wednesday ,24 July 2024
Последни:
Home > ФК Вардар > Прв тим > (ФОТО) Ќе има блок билети за сите три натпревари

(ФОТО) Ќе има блок билети за сите три натпревари

ФК Вардар ќе пушти во продажба блок билети за трите натпревари во Скопје против Зенит, Розенборг и Реал Сосиедад. Во зависност од седиштето, цените се различни. Очекуваме официјално соопштение од ФК Вардар кога билетите ќе бидат пуштени во продажба и на кои локации.

Цените на билетите ќе изгледаат вака (ФОТО)
21151435_1422243114489563_102151459986518570_n