Thursday ,20 June 2024
Последни:
Home > ФК Вардар > У-17 > (Фотогалерија) Пионерите на ФК Вардар ја совладаа Ренова со високи 8:0
(Фотогалерија) Пионерите на ФК Вардар ја совладаа Ренова со високи  8:0

(Фотогалерија) Пионерите на ФК Вардар ја совладаа Ренова со високи 8:0

Викедов, пионерите на ФК Вардар дојдоа до победа на  дуелот со ФК Ренова на домашен терен. Избраниците на Саше Божиноски ги совладаа врсниците од Тетово со резултат 8-0 (3-0), вардарци беа доминантни на целиот дуел од првата судска свирка се до 90.минута.

0 1 2 2w 2z 3 4 5 6 7 8 9 275698892_10221121756175723_536153287019422674_n 275711478_10221121761255850_4359867321286761243_n 275726925_10221121763015894_77088464278586830_n 275727080_10221121766215974_3232179636501733030_n 275727634_10221121761615859_8493431134644022153_n 275728548_10221121766735987_2497676953088044395_n 275732659_10221121752215624_7120400805868342937_n 275756704_10221121759695811_2389119505660368610_n 275769381_10221121754055670_582642469250106408_n 275771102_10221121763415904_5107533567580821830_n 275772272_10221121763215899_6265258619574672297_n 275777026_10221121756055720_7711686654645104558_n 275783215_10221121758335777_747735594005236540_n 275783232_10221121757295751_267185823029727867_n 275786624_10221121765655960_7962392950040293784_n 275793926_10221121756535732_7620203610310756609_n 275794617_10221121751535607_5312017014619345439_n 275804153_10221121757775763_6026413878970310616_n 275819922_10221121758735787_74910460410391346_n 275835663_10221121749575558_4177128541704323734_n 275844729_10221121767175998_503790795502848348_n 275851510_10221121767936017_2505656326542740696_n 275864950_10221121754335677_7468202388813852687_n 275874366_10221121755495706_6834964414207611673_n ssssssssssssssssssssssss