Saturday ,22 February 2020
Последни:
Home > ФК Вардар > У-16 > (Фотогалерија) Три бода за лидерско место на помладите пионери на ФК Вардар
(Фотогалерија) Три бода за лидерско место на помладите пионери на ФК Вардар

(Фотогалерија) Три бода за лидерско место на помладите пионери на ФК Вардар

Помладите пионери на ФК Вардар го добија дербито против екипата на Победа од Прилеп и по одигрување на седмото коло се наоѓаат на првото место на табелата. Црвено-црните славеа со 2:0 и тоа со двата гола на Далибор Костовски.

Погледнете ја фотогалеријата од денешниот натпревар.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27