Sunday ,08 December 2019
Последни:
Home > ФК Вардар > Прв тим > (ФОТО) Оргинален новогодишен стајлинг на капитенот Попов
(ФОТО) Оргинален  новогодишен стајлинг на капитенот Попов

(ФОТО) Оргинален новогодишен стајлинг на капитенот Попов

Капитенот  на фудбалскиот клуб Вардар, Горан Попов  е познат по големата позитивна енергија и надвор од терените. Тој имаше специјален стајинг за новогодишната вечер, кога постави фотографија  на која е облечен во специјален костум. Истата погледнете ја во продолжение:

popov-1