Saturday ,15 June 2024
Последни:
Home > ФК Вардар > Петлиња > Генерацијата 2011 имаше пријателски дуели со Бутел и Хет-Трик
Генерацијата 2011 имаше пријателски дуели со Бутел и Хет-Трик

Генерацијата 2011 имаше пријателски дуели со Бутел и Хет-Трик

Во текот на вчерашниот ден, генерацијата 2011 на ФК Вардар одигра два пријателски натпревари. На првиот дуел за противник го имавме тимот на Бутел, натпревар кој заврши во наша корист, додека на вториот дуел бевме поразени од екипата на Хет-Трик. Одлични натпревари со надигрување на двете страни и борбеност на теренот.

Погледнете неколку фотографии од двата натпревари, додека целосната галерија ќе биде поставена во текот на утрешниот ден.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15