Thursday ,13 December 2018
Последни:
Home > Комити > Комити со “Јубилеен пакет” реквизити по промотивна цена (ФОТО)
Комити со “Јубилеен пакет” реквизити по промотивна цена (ФОТО)

Комити со “Јубилеен пакет” реквизити по промотивна цена (ФОТО)

Навивачите на Вардар во пресрет на неделната прослава на три децениското постоење излегоа со информација за ново изненадување за своите членови во истата се вели:

Почитувани Комити,
Ве молиме бидете информирани дека н.г. Комити Запад има спремено пакети преубави реквизити од Фан Шоп.
Содржината нека биде изненадување, но вредноста на сите парчиња внатре во пакетот по регуларни цени изнесува 1987 денари!
Истиот пакет само во периодот до Недела, 19.11 ќе има промотивна цена од само 987 денари (плаќате 1000 и нема кусур :) )
Централно изложување на пакетите ќе има во Сабота пред натпреварот РК Вардар – РК Рајн Некар пред Јане Сандански

23561661_1484526544934959_2975499986528942260_n


Можете и во инбокс да си резервирате (Тука) напишете име и презиме, вашиот контакт телефон и величина (S, M, L, XL, XXL)
КОЛИЧИНИТЕ СЕ ОГРАНИЧЕНИ!