Tuesday ,23 July 2024
Последни:
Home > ФК Вардар > Прв тим > ШАМПИОНЕЕЕ, ШАМПИОНЕЕЕ, АЛЕАЛЕАЛЕ – ВАРДАРЕ !

ШАМПИОНЕЕЕ, ШАМПИОНЕЕЕ, АЛЕАЛЕАЛЕ – ВАРДАРЕ !

За неполни 10-тина минути ќе почне прославата на титулата на ФК Вардар со најверните навивачи Комитите.
Фото и видео од славјето, и новата 9-та титула ќе добиеме наскоро од лице место.
Дарко Глишиќ по подолга пауза се враќа на теренот, влезе во игра!
во тек е 87  минута 2:2