Thursday ,24 September 2020
Последни:
Home > ФК Вардар > Прв тим > Среќен роденден Филип Гачевски
Среќен роденден Филип Гачевски

Среќен роденден Филип Гачевски

Денес прославува роденден нашиот играч Филип Гачевски. Ние му посакуваме уште многу настапи, и подигнати трофеи  со Фк Вардар.

Среќен роденден Филип! 

Фото: fkvardar.mk