Sunday ,27 September 2020
Последни:
Home > ФК Вардар > Прв тим > Среќен роденден Стјепановиќ
Среќен роденден Стјепановиќ

Среќен роденден Стјепановиќ

Поранешниот македонски репрезентативец и член на нашиот Вардар, Остоја Стјепановиќ, денеска го прославува својот 35.роденден.

„Вардар Фанс” му го честита роденденот на поранешниот наш играч од средината на теренот, му посакува многу здравје и успех во понатамошната кариера.

11390325_1674257409471784_5100981288158786632_n

Среќен роденден Остоја!