Friday ,19 April 2024
Последни:
Home > ФК Вардар > Прв тим > Среќен роденден Стефан Спировски
Среќен роденден Стефан Спировски

Среќен роденден Стефан Спировски

Денес свој роденден прославува нашиот играч Стефан Спировски. Ние од Редакцијата ”Вардар фанс”, му посакуваме уште многу голови, настапи и подигнати трофеи со ФК Вардар.
Среќен роденден Стефан!

Фото: fkvardar.mk