Saturday ,27 February 2021
Последни:
Home > ФК Вардар > Прв тим > (Видео стримови) Вардар – Брегалница
(Видео стримови) Вардар – Брегалница

(Видео стримови) Вардар – Брегалница

Со почеток во 16 часот и 30 минути, нашиот ФК Вардар на Градскиот стадион во Скопје ќе го пречека тимот на штипска Брегалница. Како и на минатите, така и од овој натпревар, ќе има видео – стрим директно од стадион. И овој пат ќе имате можност да одберете еден од двата понудени стримови,    ТУКА  или  ТУКА!