Friday ,23 February 2024
Последни:
Home > ФК Вардар > У-16 > (Табели) Крај на есенскиот дел во младинската Супер Лига
(Табели) Крај на есенскиот дел во младинската Супер Лига

(Табели) Крај на есенскиот дел во младинската Супер Лига

Изминатиов викенд се одигра 11.коло во Супер Лигата, со што и финишираше есенскиот дел од сезоната.

Погледнете го пласманот на нашите екипи.

Помлада пионерска Супер лига

2007

Пионерска Супер лига

2006

Кадетска Супер лига

2005

Младинска Супер лига

2004