Thursday ,11 August 2022
Последни:
Home > ФК Вардар > Прв тим > Филип Јаневски е новото име кое што ќе го носи црвено црниот дрес
Филип  Јаневски е новото име кое што ќе го носи црвено црниот дрес

Филип Јаневски е новото име кое што ќе го носи црвено црниот дрес

ФК Вардар донесе уште еден играч од редовите на ФК Скопје. Овој пат се работи за  Филип Јаневски, играч од средината на теренот, кој изминатава сезона во тимот на Скопје одигра 23 првенствени натпревари и постигна пет гола со три асистенции.
.
Филип Јаневски е новото име кое што ќе го носи црвено црниот дрес во наредната сезона. Фудбалерот од средниот ред доаѓа од екипата на ФК Скопје и потпиша договор на 2 години со нашиот клуб, велат од ФК Вардар.
.
Добредојде во Вардар, Филип
http://rctradutores.com.br/review-hairy/tall-skunny-russian-milf-cumshot-shazia-sahari-lesbian-porn/