Tuesday ,31 March 2020
Последни:
Home > ФК Вардар > Петлиња > (Фотогалерија) Вардар (2) генер. 2007 високо го порази тимот на Еуроспорт
(Фотогалерија) Вардар (2) генер. 2007 високо го порази тимот на Еуроспорт

(Фотогалерија) Вардар (2) генер. 2007 високо го порази тимот на Еуроспорт

Генерацијата 2007 на ФК Вардар одигра еден натпревар во рамките на првото пролетно коло во детската лига. Активна беше екипата на Вардар (2) која високо го порази тимот на Еуроспорт од Куманово. Конечниот резултат на овој дуел гласеше 6:0.

Погледнете фотографии од натпреварот.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18