Thursday ,09 December 2021
Последни:
Home > ФК Вардар > Прв тим > (Видео) Вардар и Силекс одиграа без голови
(Видео) Вардар и Силекс одиграа без голови

(Видео) Вардар и Силекс одиграа без голови

Вардар и Силекс одиграа 0:0 на последниот натпревар оваа сезона. Иако немаше многу шанси, погледнете ги сите интересни моменти од овој последен натпревар сезонава. На овој натпревар од дресот на Вардар се простија двајца играчи, Грозданоски и Љамчевски.

Видео: