Sunday ,14 April 2024
Последни:
Home > ФК Вардар > Петлиња > (Фотогалерија) Вардар со половичен успех во регионалната лига, победа за 2008 и пораз за 2009
(Фотогалерија)  Вардар со половичен успех во регионалната лига, победа за 2008 и пораз за 2009

(Фотогалерија) Вардар со половичен успех во регионалната лига, победа за 2008 и пораз за 2009

Викендов, ФК Вардар во регионалната Скопска лига одигра натпревари од 2.коло. На истите бевме домаќини на тимот на ФК Кул од Скопје. На дуелите кои се одиграа на стадионот „Локомотива“ остваривме половичен успех, една победа и еден пораз.

1 2 3 5 6 7 8 9 10 11 310485015_1074547539919480_2251480565124790456_n 310519625_1074548336586067_4507256331962250319_n 310637523_1074548196586081_1625208357236939145_n 310746617_1074548259919408_5776348803810727481_n 310759809_1074547716586129_1523516880557233298_n 311211013_1074547886586112_5043367123448596860_n 311277108_1074547646586136_5578892585403479416_n 311456967_1074547723252795_7456566408846171059_n d1 d2 d3 d4 d5 d6 d7 d9 d10 d11 dd ddd