Sunday ,14 April 2024
Последни:
Home > ФК Вардар > Петлиња > (Фотогалерија) Генерација 2009 ги одработува последните тренинзи пред летната пауза
(Фотогалерија) Генерација 2009 ги одработува последните тренинзи пред летната пауза

(Фотогалерија) Генерација 2009 ги одработува последните тренинзи пред летната пауза

Генерацијата 2009 под водство на Миле Крстев ги одработува последните тренинзи пред летната пауза. Нашите млади надежи иако некомплетни, сепак вчера одбработија уште еден напорен тренинг под водство на нивниот тренер. Веќе денес ги очекува пријателски натпревар со екипата на Форца, кој ќе биде последен пред паузата.

Како изгледаше тренингот на генерација 2009 можете да погледнете од нашата фотогалерија.

1 2 3 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 202524397_4109588192421329_6895024359511958168_n 213094958_4109586562421492_5453119725727236268_n 214159927_4109581335755348_6073825720198035908_n