Tuesday ,05 July 2022
Последни:
Home > ФК Вардар > Прв тим > (ВИДЕА) Инсерти од натпреварите на Вардар во Австрија
(ВИДЕА) Инсерти од натпреварите на Вардар во Австрија

(ВИДЕА) Инсерти од натпреварите на Вардар во Австрија

Вардар ги заврши летните подготовки во Австрија со една победа и три порази. Започнавме добро со победа над Адмира, но потоа следуваа трите порази против тимовите на Матерсбург, Марибор и руски Тосно на кои не постигнавме ниту еден погодок.

Погледнете ги сите видео инсерти од натпреварите на Вардар во Австрија: