Wednesday ,24 July 2024
Последни:
Home > ЖРК Вардар > (ВИДЕО) Вардар ТВ! Гости : Грозданоски, Ф.Петковски и Драгана Петковска
(ВИДЕО) Вардар ТВ! Гости : Грозданоски, Ф.Петковски и Драгана Петковска

(ВИДЕО) Вардар ТВ! Гости : Грозданоски, Ф.Петковски и Драгана Петковска

Видео од најновото издание на емисијата “Вардар ТВ“. Во оваа емисија ќе може да ги проследите извештаите од лигата на шампионите на машкиот ракометен колектив и извештајот на фудбалскиот тим од првенствениот дуел кој се одигра во Велес помеѓу Вардар и  Работнички. Гости во студиото во ова издание се : Од ФК Вардар се Влатко Грозданоски и Филип Петковски, од дамите претставник во оваа емисија е Драгана Петковска.

Покрај овие ќе може да проследите и други содржини посветени на големото црвено – црно семејство. Видеото од ова пола часовно дружење со емисијата водена од  Ирена Петкова ќе може да го погледнете на следниот линк.