Thursday ,30 May 2024
Последни:
Home > ФК Вардар > Прв тим > (Видео линк) За дуелот со Матерсбург
(Видео линк) За дуелот со Матерсбург

(Видео линк) За дуелот со Матерсбург

Вардарци денеска ќе го одиграат третиот пријателски натпревар на подготовките во Австрија по дуелите со Адмира и Марибор. Денешен противник е австрискиот прволигаш, тимот на Матерсбург. Натпреварот започнува за еден час.

Видео линк за овој меч: