Thursday ,21 January 2021
Последни:
Home > ФК Вардар > Прв тим > (Видео линк) За денешниот натпревар
(Видео линк) За денешниот натпревар

(Видео линк) За денешниот натпревар

Со почеток во 14 часот ќе се одигра натпреварот во рамките на 23 коло во ПМФЛ. На денешниот натпревар Вардар ќе атакува на три бода против тимот на Македонија ЃП. Од овој натпревар ќе има директен видео стрим на Фудбалската Федерација на Македонија

Видео – http://tv.ffm.mk/