Tuesday ,31 January 2023
Последни:
Home > ФК Вардар > Прв тим > (ВИДЕО) Голема емоција: Погледнете го овој прилог на МРТВ за роденденот на ФК Вардар
(ВИДЕО) Голема емоција: Погледнете го овој прилог на МРТВ  за роденденот на ФК Вардар

(ВИДЕО) Голема емоција: Погледнете го овој прилог на МРТВ за роденденот на ФК Вардар

Прекрасен прилог за 75 – тиот роденден на ФК Вардар направи МРТВ во спортските вести вчера. Речениците на Тони Стојановски будат голема емоција кај сите оние кои ,,црвено – црните” бои им се во крвта.

Уште еднаш голема почит до Тони и до целиот тим кои го направил овој прекрасен прилог за роденденот на нашиот ФК Вардар.

Нема да должиме многу.  Уживајте во овој прилог и погледнете го ТУКА.