Thursday ,28 September 2023
Последни:
Home > ФК Вардар > Прв тим > (ВИДЕО) Вардар ТВ гости : Херојот Пачовски,Николов и Велковски
(ВИДЕО) Вардар ТВ гости : Херојот Пачовски,Николов и Велковски

(ВИДЕО) Вардар ТВ гости : Херојот Пачовски,Николов и Велковски

Видео од овонеделното издание на емисијата Вардар ТВ која се емитува на Алфа телевизија . Гости во студиото се херојот на дуелот со АПОЕЛ човекот кој одбрани се што можеше и неможеше Томе Пачовски . Покрај него гости се и Бобан Николов и Дарко Велковски од ФК Вардар . Во емисјата ќе го погледнете извештајот од мечот во Никозија , вести за ракометниот турнир “Турнир Вардар“ кои се нови учесници , и други црвено – црни вести погледнете …

ВИДЕО >>>