Thursday ,25 February 2021
Последни:
Home > ФК Вардар > Прв тим > (ВИДЕО) Головите од дуелот Вардар – Хајдук
(ВИДЕО) Головите од дуелот Вардар – Хајдук

(ВИДЕО) Головите од дуелот Вардар – Хајдук

Најтрофејниот македонски клуб Вардар, актуелен лидер во Првата лига со пораз ги започна зимските подготовки во Анталија, откако вчера во првиот тест со хрватскиот великан Хајдук загуби со пресврт со 1-3 во Белек.

Вардар дозволи да прими три погодоци во финишот и да загуби. Во продолжение погледнете ги сите четири голови од средбата, неколкуте шанси на противникот, но не и на нашиот тим.

Видео: