Monday ,10 December 2018
Последни:
Home > Комити > Комитите излегоа со информации околу натпреварот
Комитите излегоа со информации околу натпреварот

Комитите излегоа со информации околу натпреварот

Како што Ве информиравме вчера, дуелот на Вардар и Слога ќе биде одигран во четврток со почеток во 13.00 часот во Ѓорче Петров. По повод овој натпревар од Купот, Комитите излегоа со информации околу натпреварот:

ФК ВАРДАР – ФК Слога
Куп на РМ 1/8 финале – Прв Натпревар
Четврток, 30.11.2017 – Стадион во Ѓорче Петров 
Почеток 13:00ч.
СИТЕ НА СТАДИОН!!!
Затоа што долго ја чекаме дуплата круна!!!