Saturday ,13 July 2024
Последни:
Home > Останати спортови > Кошарка > (Видео стрим) КК Вардар -Куманово, дуелот започнува во 17 часот
(Видео стрим) КК Вардар -Куманово, дуелот започнува во 17 часот

(Видео стрим) КК Вардар -Куманово, дуелот започнува во 17 часот

Момците на Александар Јованчев  во 2.рунда за нив во 2021 година,  играат  натпревар кај тимот на  КК Куманово.
Дуелот е закажан за денес, понеделник, 18.јануари со почеток во 17:00 часот. Од мечот во салата „Кале“ во Скопје може да се следи директен пренос, линк за стримот во живо во продолжение.

ЛИНК ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ДУЕЛОТ